Krótko i długoterminowe pobyty prywatne dla seniorów

Zakład opiekuńczo-leczniczy w Centrum Medycznym EDEN to miejsce, gdzie pacjenci znajdą kompleksową opiekę medyczną oraz troskliwą opiekę pielęgniarską i profesjonalną rehabilitację. Oferujemy pobyty komercyjne, zarówno krótko-, jak i długoterminowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb zdrowotnych każdego pacjenta.

Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy, pielęgniarek, opiekunów medycznych, psychologów, logopedów, terapeutów zajęciowych i rehabilitantów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną, w tym badania diagnostyczne, zabiegi rehabilitacyjne oraz opiekę lekarską.

Warunki zakwaterowania w prywatnym Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym EDEN

W naszym ośrodku oferujemy pacjentom pokoje 1-, 2- i wieloosobowe, każdy z węzłem sanitarnym dostosowanym dla osób niepełnosprawnych. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom maksymalnego komfortu i odpowiedniego standardu pobytu. Pokoje są w pełni wyposażone i znajdują się łóżka przystosowane do osób niepełnosprawnych ruchowo, TV, szafy i szafki na rzeczy prywatne, a z okien rozciąga się przepiękny widok na lasy Jury Krakowsko- Częstochowskiej.

Na terenie zakładu opiekuńczo-leczniczego EDEN staramy się zapewnić naszym pacjentom jak najlepsze warunki pobytu. Oprócz sali jadalnej i pomieszczeń dziennych, w których nasi podopieczni spędzają czas wolny i uczestniczą w różnorodnych zajęciach aktywizujących. Mamy również dużo terenu zielonego, który służy jako miejsce rekreacji dla naszych pensjonariuszy. W naszej placówce stawiamy na indywidualne podejście do każdej osoby, dlatego pomagamy naszym pacjentom w realizacji ich zainteresowań i pasji, takich jak np. rysowanie, malowanie czy też uprawianie ogrodu. W ten sposób staramy się nie tylko zapewnić im odpowiednią opiekę medyczną, ale również pomóc im w odzyskaniu radości życia i pełni sił.

Obrazek

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Usługi opiekuńczo lecznicze na najwyższym poziomie

Obrazek

OPIEKA MEDYCZNA I PIELĘGNIARSKA

Lekarzy specjalistów, terapeutów, rehabilitantów i pielęgniarek

Obrazek

KOMFORTOWE WARUNKI ZAKWATEROWANIA

Pokoje 1-,2- lub wieloosobowe z łazienkami i TV

Obrazek

CAŁODOBOWA OPIEKA I WYŻYWIENIE

24-godzinna opieka 4 posiłki dziennie

Obrazek

ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE I REHABILITACYJNE

Rehabilitacja, terapia zajęciowa, manualna oraz psychoterapia

Obrazek

OFERTA KULTURALNO – OŚWIATOWA

Zajęcia, koncerty, urodziny, święta, opieka duszpasterska

Zakres usług realizowanych w ramach prywatnej opieki w Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym

W ramach pobytów komercyjnych w Centrum Medycznym EDEN oferujemy kompleksową opiekę medyczną, rehabilitację, a także zajęcia terapeutyczne i opiekę psychologiczną. Staramy się zapewnić naszym pacjentom jak największą samodzielność i niezależność, poprawiając ich stan zdrowia, sprawność ruchową oraz komfort życia. Nasze pielęgniarki i opiekunowie, którzy oferują nie tylko opiekę medyczną, ale także wsparcie emocjonalne i codzienną opiekę nad pacjentami, posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, a wykwalifikowani terapeuci pomagają pacjentom utrzymywać sprawność fizyczną. Oferujemy również usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne, aby pomóc pacjentom w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi i psychologicznymi, które mogą wpływać na ich zdrowie i samopoczucie.

ODDZIAŁ DLA:

 • osób starszych
 • osób z niepełnosprawnościami
 • pacjentów po udarze
 • osób po operacjach ortopedycznych
 • pacjentów z przewlekłymi chorobami
 • pacjentów z chorobą Parkinson
 • pacjentów z demencją

ŚWIADCZENIA MEDYCZNE

 • diagnostyka medyczna
 • całodobowa opieka pielęgniarska
 • specjalistyczna opieka lekarska
 • terapia manualna i zajęciowa
 • fizjoterapia i rehabilitacja
 • psychoterapia indywidualna i grupowa

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeśli szukasz miejsca, w którym zadbają o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, to zapraszamy do Centrum Medycznego EDEN. Nasz zespół specjalistów z przyjemnością udzieli Ci wszelkich informacji i odpowie na wszystkie pytania.