Nowoczesne centrum medyczne

EDEN to nowoczesne centrum medyczne, zaprojektowane z myślą o pacjentach. Budynek oferuje liczne udogodnienia i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Projektując centrum zwracaliśmy szczególną uwagę, aby nie było w nim żadnych barier architektonicznych. Większość pomieszczeń znajduje się bezpośrednio na parterze, a dostęp do pomieszczeń na piętrze zapewniają windy.

Centrum Medyczne EDEN, jako zarejestrowany podmiot medyczny, oferuje świadczenia całodobowe w zakładzie opiekuńczo-leczniczym, zarówno długoterminowe jak i krótkoterminowe, a także świadczenia w oddziale opiekuńczo-leczniczym psychiatrycznym, dziennym oddziale psychogeriatrycznym i dziennym oddziale leczenia nerwic. Prowadzimy również poradnię psychologiczną dla dzieci i młodzieży w ramach Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży – I poziom referencyjny.

Współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia

Centrum Medyczne EDEN zapewnia wysokiej jakości usługi medyczne, dostępne również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ). Dzięki temu nasi pacjenci mogą skorzystać z profesjonalnej opieki bez dodatkowych kosztów na każdym z prowadzonych przez nas oddziałów, w tym ze świadczeń w dziennym oddziale leczenia nerwic, który otrzymuje refundację w ramach umowy z NFZ.

Piękna i dogodna lokalizacja

Centrum Medyczne EDEN znajduje się w sercu Jury Krakowsko- Częstochowskiej, na granicy dwóch miast: Myszkowa i Zawiercia, w kompleksie leśnym. Teren ośrodka jest niezwykle zielony, a z jego okien rozpościera się przepiękny widok. Dbamy o to, aby teren centrum był przyjazny i zielony, umilając pobyt pacjentom, którzy korzystają ze świadczeń całodobowych, ale i tym, którzy z usług centrum korzystają w systemie dziennym.

Dzięki położeniu przy drodze wojewódzkiej 791, zarówno pacjenci, jak i ich rodziny mają, do nas łatwy dojazd. Centrum jest doskonale skomunikowane ze szpitalami (w Zawierciu oraz Myszkowie), które oferują szeroką gamą usług medycznych. Tuż przy Centrum znajduje się również przystanek autobusowy (autobus nr 4 – Myszków), a do lotniska w Katowicach-Pyrzowicach jest zaledwie 25 km. Dla odwiedzających naszych pacjentów przygotowaliśmy duży parking, a tuż obok nas znajduje się czterogwiazdkowy hotel ze SPA i basenami, w którym rodzina pacjentów może znaleźć zakwaterowanie.